Informācija


Man patīk attēlot cilvēku emocijas, tādēļ fotografēju kāzās, kā arī citos pasākumos - kristībās, ballītēs, dzimšanas dienās un korporatīvos. Kāzas fotografēju reportāžas stilā, notverot „īstos” mirkļus - emocijas, notikumus un detaļas. Mani iedvesmo Henri Cartier-BressonJose VillaEmin Kyliev. Veidoju fotosesijas un interesantus iestudētos portretus ar jauno pāri, viesiem un vedējiem. 

Esmu Latvijas Kāzu fotogrāfu Asociācijas biedrs un man ir fotografēšanas pieredze Dānijā, Norvēģijā un citur Eiropā.

Par brīvajiem datumiem 2016.gada kāzu sezonā lūdzu rakstiet uz e-pastu vai zvaniet man pa tālruni 29474775.

Cik maksā kāzu fotogrāfs 

Kāzu fotogrāfa pakalpojumi maksā sākot no 300 EUR. Ar katru klientu noslēdzu līgumu par kāzu fotografēšanu, kur ir garantētas klienta tiesības uz kvalitatīvu un profesionālu rezultātu, skaistām kāzu fotogrāfijām. Kāzu foto cena katrā gadījumā tiek noteikta individuāli, ņemot vērā vairākus kritērijus, kuri ir aprakstīti tālāk. Rezervējot kāzu fotogrāfu kādam noteiktam datumam, jāiemaksā drošības nauda. Līgums par kāzu fotografēšanu šajā konkrētajā datumā stājas spēkā pēc augšminētās drošības naudas samaksas fotogrāfam. Līdz minētās naudas summas pilnas samaksas brīdim abas līgumslēdzējas puses var atkāpties no līguma un tas neuzliek nekādus pienākumus tā izpildei gan no fotogrāfa, gan no klienta puses.

PILNĀ PAKA

Fotografēju Jūsu kāzu dienā, sākot ar līgavas gatavošanos un beidzot ar mičošanu un tortes pasniegšanu. Papildus - pirmskāzu vai pēckāzu fotosesija skaistā vietā (piemēram – pie jūras uz mola, pļavā ar zirgiem, pilskalna drupās, Cinevillā uc.) pēc jaunā pāra izvēles.

Piedāvāju kāzu foto visas dienas garumā, vai īsākam laikam. Lielisku darba rezultātu palīdz sasniegt desmit gadu pieredze kāzu foto sfērā, kā arī kvalitatīva foto tehnika un optika, kas ļauj fotografēt arī nepietiekamā apgaismojumā. Fotografēju reportāžas stilā neiejaucoties kāzu norisē kā arī veidoju fotosesijas ar sižetiem. Nepieciešamības gadījumā braucu ar savu auto un izmantoju asistentu- otro fotogrāfu. Bildējot pilnu kāzu dienu vidēji tiek uzņemti 500-1500 kadri, visas bildes tiek profesionāli apstrādātas. Bildes atdodu ierakstītas DVD diskā aptuveni viena līdz divu mēnešu laikā vai ātrāk atkarībā no sezonas un noslogojuma. Papildus iespējams pasūtīt arī kāzu albumu, bilžu izdrukas, slaidšovu, fotogrāmatu vai maketu.

Cena par maniem pakalpojumiem ir atkarīga no kāzu datuma, vietas, aptuvenā viesu skaita, cik ilgi jāfotografē. Ja vēlaties uzzināt precīzu summu, lūdzu rakstiet uz manu e-pastu vai piezvaniet man un mēs vienosimies par Jums ērtu laiku un vietu, lai satiktos un apspriestu visas detaļas.

Ja nepieciešams, varam uzņemt kāzu video visas dienas garumā, vai tikai kāzu valsi un intervijas ar viesiem svinību laikā.

Pieejamie papildus pakalpojumi: - "same day edit" - bildes Jūsu kāzu dienā pēc fotosesijas tiek apstrādātas un vakarā demonstrētas uz lielā ekrāna viesu namā!

- bildes tiek augšupielādētas ar paroli aizsargātā serverī, kur tās pieejamas apskatei un ielādei savā datorā.

STUDENTU PAKA

Studentu paka domāta pirmkārt studentiem ar nelielu kāzu budžetu, kā arī tiem, kuri savā kāzu budžetā nav ieplānojuši tērēt fotogrāfam vairāk par noteiktu naudas summu, bet vēlas saņemt tikpat kvalitatīvu kāzu dienas nozīmīgāko mirkļu iemūžināšanu. Šādā gadījumā mēs kopīgi atrodam optimālāko risinājumu divos veidos - vai nu atsakoties no kādiem papildus pakalpojumiem, vai arī saīsinot fotogrāfa pakalpojumu apjomu laika ziņā. Studentu pakas cena atkarīga arī no kāzu datuma, lūdzu piezvaniet man, lai vienotos par tikšanos un konsultāciju.

KĀ VEIDOJAS KĀZU FOTOGRĀFA IZCENOJUMI

Mans honorārs ir atkarīgs no vairākiem faktoriem, tādiem kā ieplānotais kāzu datums, viesu skaits, laulību ceremonijas un kāzu svinību vieta, laiks no cikiem līdz cikiem jāfotografē. Kādēļ tā..?

Labi, ņemsim par piemēru kāzu datumu, kā tas ietekmē fotogrāfa (un ne tikai) pakalpojumu cenu?

Jāatzīmē, kāzu fotogrāfa cena atkarībā no kāzu datuma var mainīties pat divas reizes par vienu un to pašu fotografēšanas laiku.

Bieži ir tā, ka jaunais pāris, līgava un līgavainis ieplāno kāzu mielastu un tam sekojošās svinības vienā laikā, bet tad kāzu dienā rodas nobīdes plānā, un līdz ar to, piemēram mičošana nesākas pulksten divpadsmitos, bet vienos naktī. Līdz ar to ievērojami pagarinās kāzu fotogrāfa pakalpojumu sniegšanas laiks.

Kāzu fotogrāfa izcenojumi ietver sevī arī bilžu apstrādes laiku un izmaksas. Tas nozīmē, ka labs kāzu fotogrāfs tāpat, kā piemēram, pavārs neatdod ēdienu atliekas un izejvielas, bet tikai gatavo produktu – skaistas, košas, jau apstrādātas bildes. Turklāt, izejmateriāls – RAW foto faili nemaz nav derīgi tūlītējai apskatei, ievietošanai sociālajos tīklos vai drukāšanai. Ja ir vēlēšanās redzēt un saņemt bildes jau kāzu vakarā vai nākamajās dienās, tad tas ir iespējams kā papildus pakalpojums. Kā papildpakalpojums ir iespējams arī Polaroid (Instax) fotogrāfiju uzņemšana un izdruka fotosesijā vai viesu namā vakara svinību gaitā, par ko iepriekš ir atsevišķi jāvienojas.

 

PAR MANI

Latvijas Kāzu fotogrāfu Asociācijas kāzu foto izstādes dalībnieks izstāžu zālē Ķīpsalā, "Fiesta Expo" 2011. un 2012.gadā. Manas lielformāta fotogrāfijas ir izstādītas Biznesa augstskolā Turība. 

LKFA konkursa "Latvijas labākais kāzu fotogrāfs 2010" kategorijā "Brīvā tēma" otrās, ceturtās un desmitās vietas ieguvējs, kategorijā "Emocijas" astotās vietas ieguvējs.

LKFA konkursa "Labākais Kāzu Fotogrāfs 2011" kategorijā "Emocijas" - pirmā vieta, kategorijā "Bērni" - piektā vieta, kategorijā "Jaunais pāris" - sestā vieta.

Starptautiskā foto konkursa "Baltic Photo Contest 2012" (WPPB 2012) THE BEST REPORTAGE PHOTO - kategorijā "Reportage" - 2nd Runner Up - trešā vieta.

LKFA konkursa "Latvijas labākais kāzu fotogrāfs 2014" kategorijā "Izšķirošais mirklis" sestā un devītā vieta, kategorijā "Ceremonija" piektā vieta. 

Latvijas Kāzu fotogrāfu Asociācijas kāzu foto izstādes dalībnieks izstāžu zālē Ķīpsalā, Fiesta Expo 2011. un 2012.gadā. 

2011. gadā konkursa "Latvijas labākais kāzu fotogrāfs 2010" kategorijā Brīvā tēma 2., 4. un 10.vietas ieguvējs, kategorijā Emocijas 8.vietas ieguvējs.

2012.gadā konkursa "Labākais Kāzu Fotogrāfs 2011" kategorijā "Emocijas" - pirmā vieta, kategorijā "Bērni" - piektā vieta, kategorijā "Jaunais pāris" - sestā vieta.

Starptautiskā foto konkursa "Baltic Photo Contest 2012" (WPPB 2012) THE BEST REPORTAGE PHOTO - kategorijā "Reportage" - 2nd Runner Up - trešā vieta.

LKFA konkursa "Latvijas labākais kāzu fotogrāfs 2014" kategorijā "Izšķirošais mirklis" sestā un devītā vieta, kategorijā "Ceremonija" piektā vieta. 

Vairāk bildes var apskatīt manā Instagram un pilnos bilžu setus Flickr profilā.

Fotogrāfs Romualds Ignatjevs, tel. 29474775

http://ignatjev.lv/

 

 

 

Copyright © Romualds Ignatjevs 2009
Bildes aizliegts izmantot bez autora atļa

Copyright © Romualds Ignatjevs 2010

Bildes aizliegts izmantot bez autora atļaujas

draugiemfacebooktwitterskypeinstagramv kontakteMyWedlkfa

telefons: 29474775 

e-pasts: romualds.ignatjevs@gmail.com