Mans emuārs


Par fotogrāfiju

23.04.2015 07:09

Mīlu to ko daru un inspirējos no īpašajiem momentiem, kurus iemūžinu fotogrāfijās. Kā teicis Ansel Adams – Tu neuzņem fotogrāfiju, tu to radi.

Īpašā māksla ir radīt fotogrāfiju šodien, par kuru tava sirds sitīsies straujāk rīt un arī pēc gadiem pieciem.

Tā nav tikai ikdiena, vai svētku sajūtas, reportāžas vai mans pasaules redzējums – tas ir dzīvesveids.  Dzīvesveids, kurā es sekoju savai sirdij un acīm.

Jūsu kāzu video

28.11.2013 14:52

Jūsu kāzu diena ir vienreizēja un neatkārtojama, svarīgi un emociju bagāti svētki ne tikai Jums un Jūsu ģimenei, bet arī Jūsu radiem, draugiem, vedējiem un mums - Jūsu kāzu filmas veidotājiem!

Uzticiet mums savas kāzu dienas iemūžināšanu, un mēs iepriecināsim Jūs ar emocionālu, sirsnīgu, skaistu un īpaši Jums veidotu kāzu filmu, kas paliks Jūsu ģimenē kā izcila relikvija.

Esam aktīvi un radoši, ar nebeidzamām jaunām, aizraujošām idejām. Un mēs spēsim Jūsu kāzu dienu padarīt īpašu!

Filmēšana ir mūsu sirdslieta - filmējam reportāžas, timelapse un video sesijas stilā, kā arī intervijas ar vecākiem, radiem un draugiem. Mums patīk kustības dinamika, tādēļ visus video veidojam dinamiskus, dabiskus un sirsnīgus. Iemūžinām video materiālā visu svarīgāko, kas notiek Jūsu lielajā dienā, sākot ar līgavas un līgavaiņa gatavošanos, ceremoniju, video/foto sesiju, atmosfēru brīvā gaisotnē, detaļas un viesu namā notiekošo, kā arī visu pārējo, kas ir iecerēts Jūsu skaistajā dienā. Strādājam ar mūsdienīgu un kvalitatīvu tehniku, lai radītu Jūsu video pēc iespējas dinamiskāku, skaistāku, iespaidīgāku un atbilstošu individuāli Jums. Mums ir svarīgas klientu intereses, kreatīvie ieteikumi, kā arī vēlmes.

 

Safilmēto (tā saukto, melno) materiālu nodosim Jums - pasūtītājiem. Par pārējo un filmēšanas cenām vienosimies, atbilstoši katrai situācijai un atvēlētajam budžetam. 

Visu sīkāk pārrunāsim, sazvanoties vai kontaktējoties ar e-pasta starpniecību. Lūdzu zvaniet arī video operatorei Monikai, tel. 29 973 279.

 

 

Kāzu video

01.09.2011 11:18

Jums ir oriģinālas idejas kāzu dienas foto un videosesijai?

Mēs palīdzēsim Jums tās īstenot!

Piezvaniet vai rakstiet un sarunāsim laiku, kad tikties mūsu studijā un kopīgi izveidot individuālu Jūsu Lielās dienas foto un video scenāriju.

Strādājam ar mūsdienīgu aparatūru – filmējam ar vairākiem fotoaparātiem un modernām kamerām, izmantojam asistentu un papildus apgaismojumu.

Pirmskāzu fotosesija

03.08.2011 07:56

Pirmskāzu fotosesija kā „ģenerālmēģinājums” pirms Lielās dienas.

Saviem klientiem vienmēr piedāvāju un iesaku pirmskāzu fotosesiju, jo tā ir lieliska iespēja labāk iepazīt vienam otru vēl pirms kāzu dienas un saprast, kas piestāv vai no kā vajadzētu izvairīties. Kāds fotogrāfiju stils labāk piestāvēs jaunajam pārim? Jāizvēlas noteikts rakurss vai poza, jāsaprot daudzi citi aspekti, kas palīdz līgavai un līgavainim izskatīties dabiski un nepiespiesti. Kāzu fotogrāfa uzdevums ir atrast labāko veidu, kā parādīt konkrētā pāra vizuālo tēlu.

Lai pirmskāzu fotosesija būtu patīkama, tā var būt romantiska pastaiga brīvā dabā pie jūras, pilsētas parkā vai kādā citā vietā, kur var netraucēti pabūt divatā, aizbēgt no ikdienas steigas un stresa. Vieta šādai sesijai var būt arī telpās. Piemēram, kādā mājīgā kafejnīcā gadījumā, ja ārā ir pārlieku auksts. Rīgā parasti izvēlos pastaigu pa Vecrīgu, iegriežoties klusās, romantiskās vietās, nelielās vecpilsētas kafejnīcās, baznīcās, izstāžu zālēs vai muzejos. Fotogrāfijās labi izskatās Andrejostas un Centrāltirgus spīķeru vide, Berga bazārs, Melngalvju nama telpas, Bastejkalna parks ar tiltiņiem pār pilsētas kanālu, Brīvdabas muzejs, uz kāda nama jumta vai pie Saules akmens. Pieredzējis portretu fotogrāfs noteikti piedāvās pārim vairākas piemērotas vietas fotosesijai. Katram kāzu fotogrāfam ir kāda jaunatklāta, īpaša vieta, kurā noteiktos apstākļos un apgaismojumā sanāk atraktīvas bildes.

Ideāli, ja pāris aizmirst, ka fotogrāfs ar kameru viņus vēro, un ļaujas divvientulībai, veltot uzmanību tikai viens otram. Labs fotogrāfs tādos brīžos kļūst „neredzams” un spēj piefiksēt romantisko pāra attiecībās. Tas nenozīmē, ka fotogrāfam jāapbruņojas ar teleobjektīvu un jānoslēpjas krūmos. Te domāju tieši fotogrāfa izturēšanos, takta izjūtu. Tādēļ arī šādas sesijas rezultāts ir atkarīgs no fotogrāfa, kā viņš pratīs noķert īstos mirkļus.

Pirmskāzu, vai mīlasstāsta (Love story) fotosesijai nav obligāts uzvalks, kāzu kleita vai vakarkleita. Pāris var būt ikdienišķā apģērbā.

Pirmskāzu sesijā būs redzams, vai sadarbība starp fotogrāfu un pāri būs veiksmīga. Iespējams, ka skatījumi tik ļoti atšķiras, ka jāmeklē cits fotogrāfs, lai gan manā praksē šāda gadījuma vēl nav bijis.

 

Pēckāzu (gadadienas) fotosesija.

15.02.2011 08:49

Pēckāzu fotosesija.

Daudziem pāriem tā ļauj kopīgi atskatīties uz Lielo dienu laika griezumā, atsaukt atmiņā tās dienas neatkārtojamās sajūtas, realizēt oriģinālas fotoidejas („trash the dress”, „erotic”) un citas tematiskas idejas, rezultātā saņemot īpašas bildes. Der atzīmēt arī to, ka pēckāzu sesijā var atļauties visu to, ko nevarēja izdarīt kāzu dienā - nosmērēt līgavas kleitu un līgavaiņa uzvalku pludmales smiltīs un jūras ūdenī, izjāt zirga mugurā vai pat izvārtīties dubļos. Protams, pēckāzu sesiju var organizēt arī fotosalonā vai studijā, atzīmējot kāzu gadadienu, kaut arī pēdējā laikā populārākas ir jau iepriekš pieminētās sesijas brīvā dabā.

Gadījumā, ja Jūsu kāzu dienas bildes nav izdevušās tādēļ, ka nav bijis laba fotogrāfa vai laika apstākļi ir pievīluši, arī tad der padomāt par pēckāzu fotosesiju!

Tāpat kā jebkurai bildēšanai, arī pēckāzu fotosesijai ir jāsagatavojas. Problemātiskai sejas ādai uzliekams grims, frizūru jāsaskaņo ar apģērbu, tādēļ pirms sesijas vēlams apmeklēt vai konsultēties ar stilistu.

Fotosesija ir kā saruna, kurā ir svarīga brīvības izjūta. Visbiežāk tikai tās dēļ izdodas patiesi skaisti attēli.

Copyright © Romualds Ignatjevs 2009
Bildes aizliegts izmantot bez autora atļa

Copyright © Romualds Ignatjevs 2010

Bildes aizliegts izmantot bez autora atļaujas

draugiemfacebooktwitterskypeinstagramv kontakteMyWedlkfa

telefons: 29474775 

e-pasts: romualds.ignatjevs@gmail.com